uaruen
RSS підписка Дитячий портал
Виберіть департамент
Департамент управління справами Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Департамент професійно-технічної освіти Департамент вищої освіти Департамент роботи з персоналом та керівними кадрами Департамент атестації кадрів Департамент наукової діяльності та ліцензування Департамент економіки та фінансування Юридичний департамент Департамент організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об'єднаннями Управління міжнародного співробітництва Управління бухгалтерського обліку та звітності Відділ внутрішнього аудиту Головний спеціаліст з безпеки життєдіяльності Спецсектор

Міністерство освіти і науки України

Офіційний веб-сайт
  • Про Міністерство
    Про Міністерство
    КерівництвоСтруктура центрального апарату МіністерстваПоложення та регламентНормативно-правова базаДержавні підприємства, що підпорядковані МіністерствуЗаплановані заходи МіністерстваКолегія МіністерстваЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через Міністра
  • Діяльність
    Напрямки діяльності
    ОсвітаНаукаМолодіжна політикаЛіцензування та акредитаціяКадриЗНОІнформація щодо надання грифів Вступна кампаніяМіжнародна діяльністьАтестація кадрівАпостильПерелік платних адміністративних послугВизнання іноземних документівБюджет Міністерства Регуляторна політикаБоротьба з корупцією HIGH LEVEL EDUCATION FORUMСоціально-економічні питанняМетодологія обліку і звітностіНавчання за кордоном
    Шкільні підручники
  • Новини
    Архів новинАктуальні НовиниКоментаріПовідомленняНовини областей
  • Державні закупівлі
  • Публічна інформація
    Доступ до публічної інформації
    Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у МОНЗапит на отримання публічної інформаціїКерівникам ВНЗ, професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МіністерстваПорядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльностіВідомості про найбільш запитувану інформацію:Інформація щодо виконання Міністерством Закону України доступ «Про до публічної інформації»Інформація про документи, які перебувають у МіністерствіПерелік відомостей,що становлять службову інформацію
  • Зв’язки з громадськістю
    Зв’язки з громадськістю та ЗМІ
    Громадське обговорення Прес – службаГрафік прийому громадян Громадська рада Кориснi посиланняГромадська експертизаПроведення консультацій з громадськістюРеагування на критикуПартнерство "Відкритий Уряд"
  • Вакансії
  • Адреса та телефонний довідник
Головна Новини Новини областей

Радник Президента України Володимир Зубанов відвідав Хмельницький національний університет

20 грудня

18 грудня 2013 року у Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч радника Президента України Володимира Зубанова з представниками навчальних закладів Хмельницької області, який виступив перед присутніми з лекцією на тему «Співпраця громадянина і держави в питанні виховання почуттів патріотизму і гордості за Україну».

Розкриваючи тему, Володимир Зубанов акцентував увагу присутніх на словах Президента України Віктора Януковича «Об’єднати Україну треба, щоб вона була квітучою, економічно міцною, прогресивною, зручною для проживання всіх громадян України, щоб в ній утверджувались міжнаціональна злагода та розуміння». Під час виступу радник Президента ознайомив присутніх з видавничою діяльністю останніх років громадського об’єднання «Україна славетна», дав оцінку історичним подіям та історичним постатям, обґрунтував необхідність входження України в європейське співтовариство та дотримання добросусідських відносин з усіма народами ближнього та дальнього зарубіжжя.

Під час зустрічі Володимир Зубанов презентував загальнонаціональний інтернет-портал «Україна: історія великого народу». Цей проект був започаткований ще у 2007 році Інститутом стратегічної політики України та Благодійним Фондом «Схід-Захід разом». Проект передбачає реалізацію декількох напрямків: художній, музичний та видавничий. Його мета - формування у людей розуміння величі нашої держави. У рамках проекту було створено енциклопедичні видання з історії та культури українського народу та картини на теми визначних подій. Це, зокрема, такі друковані праці, як «Україна - хронологія розвитку», «Україна і світ», «Україна - від трипілля до сучасності». На сторінках книг можна знайти багато цікавої інформації про минуле і сучасне українського народу, маловідомі та цікаві факти з історії та культури України. Текстову частину доповнюють чудові ілюстрації. Як зазначив Володимир Зубанов, в планах у розробників проекту, аби кожен населений пункт України мав друкований життєпис. Зараз робочий варіант видання налічує 700 сторінок, проте заплановано збільшити кількість до півтори тисячі.

Крім друкованих видань, у рамках проекту були створені також однойменний веб-портал та Інтернет-телеканал, куди завжди зможуть завітати любителі історії. В найближчий час плануються виставки в картинних галереях на історичну тематику, балетні постановки та зйомки фільмів.

«Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити…» - наголосив у своєму виступі Володимир Зубанов.

Знаючи історію свого селища, історію заселення цих земель, історію боротьби і перемог, ми можемо об’єднати українців навколо єдиної національної ідеї. «Тому потрібно боротися за те, щоб ми не лише більше спілкувалися один з одним, а й знали свою історію, історію свого краю і України в цілому» - зазначив радник Президента України. Володимир Зубанов зауважив, що саме університет може стати одним із елементів патріотичного виховання. Адже в кожному ВНЗ є курс історії України, який також можна вдало використати: залучити студентів через курсові та дипломні роботи до створення історії. Вони можуть проводити цілі дослідження щодо історії своїх сіл і міст.

І на завершення, виступаючий зазначив, що сьогодні нашу Україну можна по-новому відкрити для світу, так як у жодної з країн–сусідів немає такого масштабного історико–культурного проекту, який започаткований у нас.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю ХНУ

 

Новини областей

Профтехосвіта Дніпропетровщини готується до формування державного замовлення

На етапі формування державного замовлення 2014 року навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області виступив ініціатором проведення круглого столу на тему «Про взаємодію ПТО та суб'єктів підприємницької діяльності з забезпечення робітничими кадрами ринку праці», який відбувся за участі керівників департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, працівників методичної служби області, представників Дніпропетровського обласного об’єднання роботодавців, обласного центру зайнятості, малого та середнього бізнесу, керівників та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

26 грудня

У ЖДУ імені Івана Франка відзначили 100-річчя «королеви спорту»

Дев'ятий щорічний вечір спортивної слави Житомирського державного університету імені  Івана Франка, присвячений 100-річчю легкої атлетики, зібрав чимало відомих в Україні і світі спортсменів та тренерів.

26 грудня

Відбулася колегія департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Сьогодні, 25 грудня 2013 року, під керівництвом директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера відбулося засідання колегії, у якому взяли участь керівники районних (міських) управлінь освітою, завідуючі районними (міськими) методичними кабінетами та голови профспілок.

25 грудня

У місті Суми волонтери провели благодійну акцію для дітей

Останні дні грудня сповнені святковим настроєм, а учні Сумського професійного ліцею будівництва та автотранспорту вміють не лише святкувати, а й дарувати свято іншим. Своїм обов’язком вони вважають привітати дітей у новорічні святки зі складним захворювання – дитячий церебральний параліч (ДЦП).

25 грудня

У ВІКНУ обрано нового голову Курсантської (студентської) ради

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21 грудня 2013 року відбулася звітно-виборча конференція Курсантської (студентської) ради.

25 грудня

У Дніпропетровську пройшов обласний семінар-практикум «Впровадження проекту «Fair Play – Чесна гра» у ЗНЗ області»

На базі навчально-виховного об’єднання № 136 «Класична гімназія імені Кирила і Мефодія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр» Дніпропетровської міської ради відбувся обласний семінар-практикум «Впровадження проекту «Fair Play – Чесна гра» у загальноосвітніх навчальних закладах області».

25 грудня

На Криворіжжі відбувся міський науково-практичний семінар

20 грудня 2013 року на базі Криворізької загальної школи № 15 Дзержинського району міста Кривий Ріг відбувся міський науково-практичний семінар «Використання здоров`язберігаючих та здоров’явідновлюючих технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів – запорука успішності кожної особистості».

25 грудня

Школярі міста Марганця – за збереження природних багатств

20 грудня 2013 року на базі Центру науково-технічної творчості міста Марганця Дніпропетровської області відбувся традиційний міський конкурс-захист креативних новорічних ялинок та різдвяних букетів «Збережи ялинку!». Конкурс проходив у рамках реалізації проекту «Майбутнє лісу – в твоїх руках!», який кілька років поспіль запроваджує в місті ЦНТТ у співпраці з державним підприємством «Марганецьке лісове господарство».

25 грудня

Тернополянин – на найвищій сходинці п’єдесталу ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади

20 грудня 2013 року Дмитро Підручний, студент Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, майстер спорту України з біатлону, член національної збірної команди України, піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади в Трентіно (Італійська Республіка) у чоловічій біатлонній гонці в масовому старті на 15 км.

25 грудня

Студенти УДПУ знайомили з Україною вихованців польського дитячого садка

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини активно розвиваються програми подвійного диплома, що  реалізовуються спільно з польськими ВНЗ, а їхню діяльність координує Польський культурно-освітній центр УДПУ. Нині за такою програмою в магістратурі Інституту Європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича за напрямом підготовки «Європейська комунікація» навчаються студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Владислав Мазур, Валентина Черевченко та Юрій Ганущак.

24 грудня
Всі новини областей
Міністерство в соц. мережах
 
© 2012-2013 Міністерство освіти і науки України

Розробка сайту
Студія AirWeb