uaruen
RSS підписка Дитячий портал
Виберіть департамент
Департамент управління справами Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Департамент професійно-технічної освіти Департамент вищої освіти Департамент роботи з персоналом та керівними кадрами Департамент атестації кадрів Департамент наукової діяльності та ліцензування Департамент економіки та фінансування Юридичний департамент Департамент організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об'єднаннями Управління міжнародного співробітництва Управління бухгалтерського обліку та звітності Відділ внутрішнього аудиту Головний спеціаліст з безпеки життєдіяльності Спецсектор

Міністерство освіти і науки України

Офіційний веб-сайт
  • Про Міністерство
    Про Міністерство
    КерівництвоСтруктура центрального апарату МіністерстваПоложення та регламентНормативно-правова базаДержавні підприємства, що підпорядковані МіністерствуЗаплановані заходи МіністерстваКолегія МіністерстваЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через Міністра
  • Діяльність
    Напрямки діяльності
    ОсвітаНаукаМолодіжна політикаЛіцензування та акредитаціяКадриЗНОІнформація щодо надання грифів Вступна кампаніяМіжнародна діяльністьАтестація кадрівАпостильПерелік платних адміністративних послугВизнання іноземних документівБюджет Міністерства Регуляторна політикаБоротьба з корупцією HIGH LEVEL EDUCATION FORUMСоціально-економічні питанняМетодологія обліку і звітностіНавчання за кордоном
    Шкільні підручники
  • Новини
    Архів новинАктуальні НовиниКоментаріПовідомленняНовини областей
  • Державні закупівлі
  • Публічна інформація
    Доступ до публічної інформації
    Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у МОНЗапит на отримання публічної інформаціїКерівникам ВНЗ, професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МіністерстваПорядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльностіВідомості про найбільш запитувану інформацію:Інформація щодо виконання Міністерством Закону України доступ «Про до публічної інформації»Інформація про документи, які перебувають у МіністерствіПерелік відомостей,що становлять службову інформацію
  • Зв’язки з громадськістю
    Зв’язки з громадськістю та ЗМІ
    Громадське обговорення Прес – службаГрафік прийому громадян Громадська рада Кориснi посиланняГромадська експертизаПроведення консультацій з громадськістюРеагування на критику
  • Вакансії
  • Адреса та телефонний довідник
Головна Новини Новини областей

Випускник ХНУ виграв грант на навчання у магістратурі в одному з кращих університетів світу - The University of British Columbia

29 листопада

Коли абітурієнти подають документи у вищий навчальний заклад на будь-який факультет, то мало усвідомлюють, яким він є насправді. Та й у студентські роки не кожен задумується над тим, де він навчається і яких результатів можна досягти у житті. Реальний приклад того як треба навчатися та йти до поставленої мети - досвід випускника механічного факультету Хмельницького національного університету, а сьогодні студента одного з кращих університетів світу Олександра Пізнюра. Днями він завітав до свого рідного Хмельницького національного університету і розповів професорсько-викладацькому складу та студентам кафедри машин та апаратів про свої досягнення та успіхи у навчанні та працевлаштуванні.

У 2005 році Олександр Пізнюр вступив на механічний факультет Хмельницького національного університету на напрям підготовки електромеханіка. Під час навчання здібний студент активно займався науково-дослідною роботою, проектуванням пристроїв, програмуванням. Отримавши у 2009 році дипломом бакалавра, Олександр пішов працювати на підприємство, що виробляє технологічне обладнання для виробництва друкованих плат і гальванічних процесів. Одночасно навчаючись у магістратурі з електромеханіки, там він працював над методиками та засобами досліджень частотних електроприводів у статичних режимах. Закінчивши навчання у ХНУ з червоним дипломом, Олександр повністю присвятив себе роботі на підприємстві, займався технічними розрахунками, розробкою технічних завдань, документації, електричних систем і програмних продуктів для вищезгаданого обладнання. Паралельно займався англійською мовою та організовував поставки технологічного обладнання з Європи в країни СНД.

«Під час роботи виникали ситуації, коли необхідно було приймати важливі правильні технічні рішення й тоді я вирішив отримати додаткову освіту за кордоном, - говорить Олександр Пізнюр, - здавши тест з англійської IELTS, озброївшись рекомендаціями викладачів та порадами наставників по роботі, отримавши додаток до диплому міжнародного зразка та написавши резюме, я подав документи у низку університетів Великої Британії та Канади».

Таким чином у травні 2012 року Олександр отримав пропозиції навчатися у канадському ВНЗ The University of British Columbia (UBC) в рамках стипендії NSERC, а також у британському університеті Брістоля The University of Bristol в рамках університецької стипенді. Обидві стипендії повністю покривали вартість навчання та проживання. Гнучкість вибору та кращий рейтинг допомогли Олександру обрати The University of British Columbia. Цей університет є одним із найкращих у світі з найбільшим за площею кампусом.

На сьогоднішній день Олександр займається написанням магістерської роботи за напрямком «Активне дампування та стабільність електричних мереж з нелінійними джерелами та споживачами які працюють в режимі постійної потужності» і паралельно працює на підприємстві John Deere - Hitachi, що випускає лісозаготівельну техніку й екскаватори. Планується, що результати його магістерської роботи будуть впроваджені на даному виробництві.

За інформацією Хмельницького національного університету

 

Новини областей

У ХНУ пройшов літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів»

У Хмельницькому національному університеті на базі наукової бібліотеки було реалізовано літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів». Культурна програма відбулась у рамках проекту «Читання книги та її популяризація в Науковій бібліотеці ХНУ», керівник проекту – директор бібліотеки ХНУ Олена Айвазян; координатор проекту – головний бібліотекар Ольга Великосельська; науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології Михайло Торчинський; художній керівник – старший викладач кафедри української філології Таїсія Коваль.

2 грудня

Заступник Міністра закордонних справ України Андрій Олефіров зустрівся зі студентами СумДУ

29 листопада Сумський державний університет відвідав заступник Міністра закордонних справ України Андрій Олефіров. Він ознайомився з освітньою і науковою роботою вишу, його матеріальною базою та провели зустріч зі студентами. Андрій Олефіров відзначив великий потенціал СумДУ як університету європейського типу за технологіями та якістю освітніх послуг, а також конкурентоспроможність випускників університету. Заступник Міністра закордонних справ України розповів студентам про особливості взаємодії України з Європейським Союзом і наголосив на незмінності євроінтеграційного курсу держави.

2 грудня

На Луганщині розглянули питання щодо застосування здоров’язберігаючих технологій в освітньому середовищі дітей з обмеженими можливостями здоров’я

На Луганщині у Гірській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася зустріч педагогічного колективу з Іриною Макаренко, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дефектології та психокорекції Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. На зустрічі розглядалося питання упровадження дослідно-експериментальної роботи «Застосування здоров’язберігаючих технологій в освітньому середовищі дітей з обмеженими можливостями здоров’я» як практична реалізація корекційно-педагогічної програми «З повагою до особистості».

2 грудня

На Рівненщині пройшов конкурс зі стендового моделювання

У місті Рівному школярі з усієї області майстрували військову бронетехніку та створювали точні копії старовинних кораблів у мініатюрі. Такі завдання вихованці гуртків зі стендового моделювання отримали під час відкритого обласного конкурсу. Організатор заходу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проводить конкурс уже протягом 16 років. Цього разу показати свій талант приїхало 28 учасників із шести районів та міст області. Наймолодший ходить у другий клас, найстарший – в 11.

2 грудня

На Рівненщині створюють дошкільну групу для дітей з аутизмом

У Рівненській області невдовзі з’явиться дошкільна група для дітей з аутизмом. Її планують відкрити в Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті уже в наступному році. За словами освітян, така група для наймолодших дітей із аутизмом надзвичайно необхідна, адже цей психічний розлад потребує як раннього виявлення так і ранньої корекції. Такого висновку дійшли учасники спільного круглого столу, присвяченого підвищенню рівня корекційної освіти та соціального захисту дітей з аутизмом.

2 грудня

У КНУБА зустрілися випускники - бійці будівельних загонів

29 листопада 2013 року до Київського національного університету будівництва і архітектури завітали випускники, які у різні роки були учасниками студентських будівельних загонів університету (Київського інженерно-будівельного інституту). Зустріч  пройшла під символічним гаслом «Нам путівку у життя дав КІБІ».

2 грудня

У КНУБА пройшов День відкритих дверей

30 листопада 2013 року Київський національний університет будівництва і архітектури відчинив двері усім бажаючим ознайомитися з один із провідних вищих навчальних закладів України у будівельній галузі.

2 грудня

Студент ЖДУ імені Івана Франка отримуватиме стипендію Житомирської обласної ради імені М.Т. Бакки

Студенту ІІІ курсу фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка Юрію Кончаківському призначили стипендію Житомирської обласної ради ім. М.Т. Бакки.

2 грудня

У ЖДУ імені Івана Франка триває мистецький конкурс «РІЗДВО. ХХІ століття»

Студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочали мистецький конкурс «РІЗДВО. ХХІ століття», що триватиме до 29 січня 2014 року.

2 грудня

Педагоги Донеччини взяли участь у засіданні круглого столу «Профілактика ВІЛ/СНІДу засобами превентивної освіти»

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», у рамках  тижня «Здоров’я дітей-здоров’я нації», з метою організації просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед дітей та учнівської молоді, попередження дискримінації і стигматизації ВІЛ-позитивних учнів, департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації 29 листопада 2013 року проведено засідання «круглого столу» за темою: «Профілактика ВІЛ/СНІДу засобами превентивної освіти».

29 листопада
Всі новини областей
Міністерство в соц. мережах
 
© 2012-2013 Міністерство освіти і науки України

Розробка сайту
Студія AirWeb