uaruen
RSS підписка Дитячий портал
Виберіть департамент
Департамент управління справами Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Департамент професійно-технічної освіти Департамент вищої освіти Департамент роботи з персоналом та керівними кадрами Департамент атестації кадрів Департамент наукової діяльності та ліцензування Департамент економіки та фінансування Юридичний департамент Департамент організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об'єднаннями Управління міжнародного співробітництва Управління бухгалтерського обліку та звітності Відділ внутрішнього аудиту Головний спеціаліст з безпеки життєдіяльності Спецсектор

Міністерство освіти і науки України

Офіційний веб-сайт
  • Про Міністерство
    Про Міністерство
    КерівництвоСтруктура центрального апарату МіністерстваПоложення та регламентНормативно-правова базаДержавні підприємства, що підпорядковані МіністерствуЗаплановані заходи МіністерстваКолегія МіністерстваЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через Міністра
  • Діяльність
    Напрямки діяльності
    ОсвітаНаукаМолодіжна політикаЛіцензування та акредитаціяКадриЗНОІнформація щодо надання грифів Вступна кампаніяМіжнародна діяльністьАтестація кадрівАпостильПерелік платних адміністративних послугВизнання іноземних документівБюджет Міністерства Регуляторна політикаБоротьба з корупцією HIGH LEVEL EDUCATION FORUMСоціально-економічні питанняМетодологія обліку і звітностіНавчання за кордоном
    Шкільні підручники
  • Новини
    Архів новинАктуальні НовиниКоментаріПовідомленняНовини областей
  • Державні закупівлі
  • Публічна інформація
    Доступ до публічної інформації
    Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у МОНЗапит на отримання публічної інформаціїКерівникам ВНЗ, професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МіністерстваПорядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльностіВідомості про найбільш запитувану інформацію:Інформація щодо виконання Міністерством Закону України доступ «Про до публічної інформації»Інформація про документи, які перебувають у МіністерствіПерелік відомостей,що становлять службову інформацію
  • Зв’язки з громадськістю
    Зв’язки з громадськістю та ЗМІ
    Громадське обговорення Прес – службаГрафік прийому громадян Громадська рада Кориснi посиланняГромадська експертизаПроведення консультацій з громадськістюРеагування на критику
  • Вакансії
  • Адреса та телефонний довідник
Головна Новини Новини областей

У ХНУ пройшов літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів»

2 грудня

У Хмельницькому національному університеті на базі наукової бібліотеки було реалізовано літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів». Культурна програма відбулась у рамках проекту «Читання книги та її популяризація в Науковій бібліотеці ХНУ», керівник проекту – директор бібліотеки ХНУ Олена Айвазян; координатор проекту – головний бібліотекар Ольга Великосельська; науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології Михайло Торчинський; художній керівник – старший викладач кафедри української філології Таїсія Коваль.

На захід, що став справжнім святом молодості та творчості, завітали студенти гуманітарно-педагогічного факультету ХНУ і поважні гості: проректор з науково-педагогічної роботи, професор Михайло Войнаренко, голова Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького Віталій Міхалевський, заступник голови профкому ХНУ Микола Савюк, редактор газети «Університет» Петро Мельник.

Із привітальним словом до глядачів звернувся від себе особисто та від імені ректора ХНУ Миколи Скиби Михайл Войнаренко, який зазначив, що старше покоління пишається гідними послідовниками – творцями майбутнього Держави Україна.

Завідувач кафедри української філології, доктор філологічних наук, професор Михайло Торчинський і завідувач кафедри слов’янської філології, доцент Неля Подлевська щиро побажали студентам творчого натхнення, постійного прагнення творити прекрасне й добро, любові до поетичного слова і сценічного мистецтва.

Урочисто презентовано літературно-мистецький альманах «Творчість молодих студентів і прозаїків», укладений за ініціативи кандидата філологічних наук, декана гуманітарно-педагогічного факультету Людмили Станіславової. У збірнику представлено прозові та поетичні твори 19 авторів – обдарованих студентів-філологів учасників літературного клубу «Роса» і студентів-філологів заочної форми навчання.

Присутні мали можливість замислитися над сенсом життя, поринути у світ поетичного слова і художніх образів, доброзичливо посміятися. Кожен учасник був унікальним, із власним світобаченням і самовираженням. Звучали поезії та літературний гумор у виконанні учасників літературного клубу «Роса», що функціонує при кафедрі української філології, та поетів-початківців.

Вкотре зачарувала слухачів поезія славнозвісного в Україні поета-пісняра Михайла Войнаренка. Молоді поети щиро подякували за зацікавленість їхньою творчістю, за чудову нагоду «плести поетичний вінок» із традицій і новаторства.

Не залишилися байдужими молодечі серця і до поетичних одкровень відомого поета-романтика Віталія Міхалевського.

Розвеселив глядачів мюзикл «Сесіє, розберися!», авторами і виконавцями якого були креативні студенти, які успішно продемонстрували свої знання із навчальної дисципліни «Основи літературної творчості». Така оригінальна форма публічного захисту творчої практики дає можливість повірити у свій енергопотенціал і залишає, безсумнівно, приємні й радісні спогади на все подальше життя. Студенти-філологи творчо привітали з нагоди славного ювілею – 55-річчя – свого улюбленого викладача Михайла Торчинського.

У святковій програмі «Глорії» прозвучало безсмертне Шевченкове Слово, пролунали українські пісні у виконанні призера всеукраїнських фестивалів Вікторії Лімбах. Заполонив серця присутніх іскрометний гумор «Кайдашевої сім’ї» Івана Нечуя-Левицького.

Феєричним попурі надзвичайно приємно вразила глядачів майстер спорту зі спортивно-бальних танців, призер міжнародних конкурсів Ольга Садігурська.

Творчий колектив «Глорії» і художнього керівника студентського літературного театру Таїсію Коваль нагороджено грамотами ХНУ за багаторічну пропаганду театрального мистецтва серед молоді.

У фінальному слові до глядацької аудиторії Михайло Торчинський висловив щирі сподівання, що такого роду ексклюзивні заходи стануть гарною традицією у Хмельницькому національному університеті, на яких глядачі отримують незабутні враження від перегляду святкового дійства та участі в ньому, де панує затишна, родинна атмосфера, дух загадковості, романтичності та новизни.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ

 

Новини областей

У ХНУ пройшов літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів»

У Хмельницькому національному університеті на базі наукової бібліотеки було реалізовано літературно-мистецький проект «Презентація творчих студентів: поетів і театралів». Культурна програма відбулась у рамках проекту «Читання книги та її популяризація в Науковій бібліотеці ХНУ», керівник проекту – директор бібліотеки ХНУ Олена Айвазян; координатор проекту – головний бібліотекар Ольга Великосельська; науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології Михайло Торчинський; художній керівник – старший викладач кафедри української філології Таїсія Коваль.

2 грудня

Заступник Міністра закордонних справ України Андрій Олефіров зустрівся зі студентами СумДУ

29 листопада Сумський державний університет відвідав заступник Міністра закордонних справ України Андрій Олефіров. Він ознайомився з освітньою і науковою роботою вишу, його матеріальною базою та провели зустріч зі студентами. Андрій Олефіров відзначив великий потенціал СумДУ як університету європейського типу за технологіями та якістю освітніх послуг, а також конкурентоспроможність випускників університету. Заступник Міністра закордонних справ України розповів студентам про особливості взаємодії України з Європейським Союзом і наголосив на незмінності євроінтеграційного курсу держави.

2 грудня

На Луганщині розглянули питання щодо застосування здоров’язберігаючих технологій в освітньому середовищі дітей з обмеженими можливостями здоров’я

На Луганщині у Гірській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася зустріч педагогічного колективу з Іриною Макаренко, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дефектології та психокорекції Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. На зустрічі розглядалося питання упровадження дослідно-експериментальної роботи «Застосування здоров’язберігаючих технологій в освітньому середовищі дітей з обмеженими можливостями здоров’я» як практична реалізація корекційно-педагогічної програми «З повагою до особистості».

2 грудня

На Рівненщині пройшов конкурс зі стендового моделювання

У місті Рівному школярі з усієї області майстрували військову бронетехніку та створювали точні копії старовинних кораблів у мініатюрі. Такі завдання вихованці гуртків зі стендового моделювання отримали під час відкритого обласного конкурсу. Організатор заходу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проводить конкурс уже протягом 16 років. Цього разу показати свій талант приїхало 28 учасників із шести районів та міст області. Наймолодший ходить у другий клас, найстарший – в 11.

2 грудня

На Рівненщині створюють дошкільну групу для дітей з аутизмом

У Рівненській області невдовзі з’явиться дошкільна група для дітей з аутизмом. Її планують відкрити в Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті уже в наступному році. За словами освітян, така група для наймолодших дітей із аутизмом надзвичайно необхідна, адже цей психічний розлад потребує як раннього виявлення так і ранньої корекції. Такого висновку дійшли учасники спільного круглого столу, присвяченого підвищенню рівня корекційної освіти та соціального захисту дітей з аутизмом.

2 грудня

У КНУБА зустрілися випускники - бійці будівельних загонів

29 листопада 2013 року до Київського національного університету будівництва і архітектури завітали випускники, які у різні роки були учасниками студентських будівельних загонів університету (Київського інженерно-будівельного інституту). Зустріч  пройшла під символічним гаслом «Нам путівку у життя дав КІБІ».

2 грудня

У КНУБА пройшов День відкритих дверей

30 листопада 2013 року Київський національний університет будівництва і архітектури відчинив двері усім бажаючим ознайомитися з один із провідних вищих навчальних закладів України у будівельній галузі.

2 грудня

Студент ЖДУ імені Івана Франка отримуватиме стипендію Житомирської обласної ради імені М.Т. Бакки

Студенту ІІІ курсу фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка Юрію Кончаківському призначили стипендію Житомирської обласної ради ім. М.Т. Бакки.

2 грудня

У ЖДУ імені Івана Франка триває мистецький конкурс «РІЗДВО. ХХІ століття»

Студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочали мистецький конкурс «РІЗДВО. ХХІ століття», що триватиме до 29 січня 2014 року.

2 грудня

Педагоги Донеччини взяли участь у засіданні круглого столу «Профілактика ВІЛ/СНІДу засобами превентивної освіти»

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», у рамках  тижня «Здоров’я дітей-здоров’я нації», з метою організації просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед дітей та учнівської молоді, попередження дискримінації і стигматизації ВІЛ-позитивних учнів, департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації 29 листопада 2013 року проведено засідання «круглого столу» за темою: «Профілактика ВІЛ/СНІДу засобами превентивної освіти».

29 листопада
Всі новини областей
Міністерство в соц. мережах
 
© 2012-2013 Міністерство освіти і науки України

Розробка сайту
Студія AirWeb