uaruen
RSS підписка Дитячий портал
Виберіть департамент
Департамент управління справами Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Департамент професійно-технічної освіти Департамент вищої освіти Департамент роботи з персоналом та керівними кадрами Департамент атестації кадрів Департамент наукової діяльності та ліцензування Департамент економіки та фінансування Юридичний департамент Департамент організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об'єднаннями Управління міжнародного співробітництва Управління бухгалтерського обліку та звітності Відділ внутрішнього аудиту Головний спеціаліст з безпеки життєдіяльності Спецсектор

Міністерство освіти і науки України

Офіційний веб-сайт
  • Про Міністерство
    Про Міністерство
    КерівництвоСтруктура центрального апарату МіністерстваПоложення та регламентНормативно-правова базаДержавні підприємства, що підпорядковані МіністерствуЗаплановані заходи МіністерстваКолегія МіністерстваЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через Міністра
  • Діяльність
    Напрямки діяльності
    ОсвітаНаукаМолодіжна політикаЛіцензування та акредитаціяКадриЗНОІнформація щодо надання грифів Вступна кампаніяМіжнародна діяльністьАтестація кадрівАпостильПерелік платних адміністративних послугВизнання іноземних документівБюджет Міністерства Регуляторна політикаБоротьба з корупцією HIGH LEVEL EDUCATION FORUMСоціально-економічні питанняМетодологія обліку і звітностіНавчання за кордоном
    Шкільні підручники
  • Новини
    Архів новинАктуальні НовиниКоментаріПовідомленняНовини областей
  • Державні закупівлі
  • Публічна інформація
    Доступ до публічної інформації
    Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у МОНЗапит на отримання публічної інформаціїКерівникам ВНЗ, професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МіністерстваПорядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльностіВідомості про найбільш запитувану інформацію:Інформація щодо виконання Міністерством Закону України доступ «Про до публічної інформації»Інформація про документи, які перебувають у МіністерствіПерелік відомостей,що становлять службову інформацію
  • Зв’язки з громадськістю
    Зв’язки з громадськістю та ЗМІ
    Громадське обговорення Прес – службаГрафік прийому громадян Громадська рада Кориснi посиланняГромадська експертизаПроведення консультацій з громадськістюРеагування на критикуПартнерство "Відкритий Уряд"Звіти про стан організації роботи зі зверненням громадян
  • Вакансії
  • Адреса та телефонний довідник
Головна Новини Новини областей

У Хмельницькому національному університеті презентували Програму академiчних обмінів імені Фулбрайта

5 березня

4 березня 2014 року у Хмельницькому національному університеті, за сприяння відділу міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю, відбулася презентація Програми академiчних обмінів імені Фулбрайта для студентів, аспірантів  та викладачів. Про переваги та недоліки довгострокових дослідницьких проектів, умови грантів, важливість знань та досвіду, отриманого під час стажування, розповіла координатор Програми імені Фулбрайта в Україні Наталія Залуцька.

Програма імені Фулбрайта – це програма наукових обмінів, що спонсорується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки та є однією із найпрестижніших програм академічних обмінів сучасності, географія якої охоплює понад 150 країн світу.

Професор Микола Йохна — проректор з міжнародних зв'язків ХНУ, привітав координатора Програми у стінах університету та представив  її хмельничанам. Зустріч розпочалася із короткого екскурсу в історію становлення та розвитку Програми. Наталія Залуцька розповіла, що за 22 роки діяльності Програми на теренах України понад 850 українців навчалися, стажувалися та здійснювали дослідження у США, а близько 500 американців відвідали Україну у рамках програм академічних обмінів. Також вона наголосила, що ХНУ є чим пишатися, оскільки серед членів світової спільноти «фулбрайтівців» є також студенти та співробітники цього освітнього закладу. Програма дає унікальну можливість здобути ступень магістра та провести дослідження у провідних університетах Сполучених Штатів Америки, встановити професійні контакти з дослідниками США і науковцями - членами світової спільноти «фулбрайтівців» та досягнути поставлених наукових цілей.

Під час зустрічі координатор програми детально розповіла усім присутнім про поточні програми, серед яких: Fulbright Graduate Student Program (програма для студентів та випускників ВНЗ),  Fulbright Faculty Development Program (програма для молодих викладачів та дослідників) та Fulbright Scholar Program (програма для кандидитів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів). За словами Наталії Залуцької, програма не надає жодних географічних чи галузевих преференцій. Серед ключових умов участі у конкурсах на отримання стипендій: громадянство України, вільне володіння англійською мовою та необхідність повернення на територію України по завершенню терміну гранту.

Вимоги до апплікантів є досить жорсткими, а процес оформлення необхідного пакету документів – досить кропітким, проте, «гра варта свічок!»

Детальну інформацію про програми наукових обмінів та умови участі можна отримати на сайті Програми імені Фулбрайта в Україні http://www.fulbright.org.ua/

За інформацією ХНУ

 

Новини областей

У Кривому Розі відбулося засідання з теми: «Психолого-педагогічні умови навчання дошкільників з порушеннями слуху навичкам читання»

У Кривому Розі відбулося засідання міської методичної асоціації «Дефектолог» групи взаємодії «Сурдопедагог» з теми «Психолого-педагогічні умови навчання дошкільників з порушеннями слуху навичкам читання». 

5 березня

НТУ «ХПІ» відвідала делегація Посольства Республіки Ірак

4 березня 2014 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» відвідала делегація Посольства Республіки Ірак в Україні на чолі з консулом Зіною Мадхат Мухаммд.

5 березня

Марафон віршів «Мій Шевченко» у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна

5 березня 2014 року у Харківському національному університеті відбулася творча акція, присвячена 200-річчю від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. 

5 березня

У Хмельницькому національному університеті презентували Програму академiчних обмінів імені Фулбрайта

4 березня 2014 року у Хмельницькому національному університеті, за сприяння відділу міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю, відбулася презентація Програми академiчних обмінів імені Фулбрайта для студентів, аспірантів  та викладачів. Про переваги та недоліки довгострокових дослідницьких проектів, умови грантів, важливість знань та досвіду, отриманого під час стажування, розповіла координатор Програми імені Фулбрайта в Україні Наталія Залуцька.

5 березня

У місті Горлівці відкрито виставку «Тобі, Тарасе, наша творчість»

4 березня 2014 року на Донеччині з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, в музеї освіти міста Горлівки урочисто відкрито виставку «Тобі, Тарасе, наша творчість». 

5 березня

Виставка дипломних робіт випускників КДІДПМД ім. Михайла Бойчука у Академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Між Київським державним інститутом декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука і Київською державною академією водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного вже декілька років діє угода про співробітництво. Основними векторами співпраці визначено спільні заходи щодо обміну, демонстрації творчих надбань.

5 березня

До 200-річного ювілею Кобзаря у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшли літературні читання «Погляд крізь час».

«Погляд крізь час» – метафорична назва зустрічі, наскрізною темою якої був нерозривний зв'язок Кобзаря з Україною – колишньою, сучасною і ще ненародженою.

5 березня

У Запорізькому національному університеті відбулася презентація міжнародної програми обміну з університетом Чукурова

Запорізький національний університет постійно дбає про розширення географії своєї міжнародної діяльності. Одним із можливих перспективних напрямків його подальшого розвитку в цій галузі є поглиблене співробітництво з вищими навчальними закладами Турецької Республіки. Так, 3 березня на базі ЗНУ відбулася презентація міжнародної програми обміну імені Мевляни, у рамках якої здійснюватиметься обмін студентами та викладачами українського ВНЗ з університетом Чукурова (Турецька Республіка).

5 березня

Звернення студентів та викладачів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

Студенти і викладачі Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука з тривогою в душі сприймають спроби зовнішнього втручання спрямовані на розкол України та руйнацію самого нашого майбутнього. Агресивні дії російської влади виглядають, як помста за те, що народ України наполіг на своєму європейському виборі і, зрештою, відстояв його ціною сотні життів.

5 березня

В УжНУ представили нового в. о. ректора

4 березня 2014 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету, оскільки вранці до керівництва вищого навчального закладу надійшли два накази з Міністерства освіти і науки України щодо кадрових змін. Тож нинішні збори мали урочистий характер – присутні вітали з призначенням нового виконуючого обов’язки ректора Володимира Смоланку.

5 березня
Всі новини областей
Міністерство в соц. мережах
 
© 2012-2014 Міністерство освіти і науки України

Розробка сайту
Студія AirWeb