Свято її величності Книги    Свято її величності Книги в рамках програми "Молодий спеціаліст XXI століття" відбулося нещодавно в стінах наукової бібліотеки Хмельницького національного університету. Презентувалися видання науковців інституту економіки та управління, що надійшли до книгозбірні протягом  року.
   Студенти-економісти мали змогу поспілкуватися з авторами книг - кандидатами економічних наук, доцентами кафедри економіки підприємства та підприємництва Косянчук Т.Ф., Лук'яновою В.В. та старшим викладачем кафедри Головач Т.В. і висловити їм свої враження і побажання.
   Косянчук Тетяна Францівна - одна із авторів та редактор навчального посібника "Економічна діагностика", який вона написала у співавторстві з Лук'яновою В.В., Майоровою Н.І., Швид В.В., - розповіла присутнім про саму ідею створення посібника.
   Автор з досвідом - Лук'янова Валентина Вячеславівна, науковий доробок якої складає 4 навчальних посібники, 1 монографію та понад 80 наукових публікацій, познайомила студентів з двома своїми книгами. Монографія «Діагностика ризику діяльності підприємства» акцентує увагу на особливостях і видах економічних ризиків, аналізує їх вплив на функціонування економічних систем. У навчальному посібнику «Економічний ризик», який Лук'янова В.В. написала у співавторстві з Головач Т.В., розглянуто теоретичні і практичні питання ризику, узагальнено світовий та зарубіжний досвід оцінювання та оптимізації ризиків.
Своїми враженнями про навчальний посібник "Економічний ризик" поділилась студентка групи МПД-05-2 Багас І. В. Змістовні та цікаві відгуки на презентовані книги написали студенти-економісти Рибак О.В.(гр.ЕП-05-1) та Хмілянчишина Г.М.(гр.ФКз-07-2).
   Привернула до себе увагу книжкова виставка "До вершин економічних знань - з працями викладачів університету". На ній презентувалось 15 видань, серед яких: 9 навчальних посібників, 3 монографії, 3 конспекти лекцій двадцяти двох науковців інституту економіки та управління ХНУ. Ці книги спрямовані на формування творчого, високопрофесійного, конкурентоспроможного фахівця. Крім книг на виставці були представлені світлини, вичерпна інформація про авторів та їхні наукові інтереси.
   Студенти і гості презентації оцінили представлені книги як актуальні, змістовні, з чітким викладенням поданого матеріалу, зручні і прості у користуванні, необхідні фахівцям економічних спеціальностей.
Бібліотекар 1-ої категорії НБ ХНУ Курганська Л.М.