Привідкрита завіса історії    Одинадцять книг і два відеофільми про Голодомор 1932-1933 років та політичні репресії в Україні передано управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області  бібліотеці Хмельницького національного університету.
   "За дорученням голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка, передаю університету книги, оформлені під егідою Служби безпеки України, - звернувся до присутніх на урочистостях начальник управління СБУ у Хмельницькій області Володимир Скок. Видання та фільми підготовлені за розсекреченими за останні п'ятнадцять років матеріалами.
   У книзі факсимільного типу "Дзеркало душі народної вміщено свідчення, спогади, враження з книги відгуків, залишених відвідувачами виставка "Розсекречена пам'ять", організованої СБУ у Києві, Автономній Республіці Крим, обласних центрах і за кордоном - у Москві та Мінську. Студентство матиме змогу перегорнути сторінки часописів "Бофони: грошові документи ОУН і УПА" та українська повстанська армія. Історія нескорених", або "З архівів ВУЧК, ГПУ, НКВД, КГБ , переглянути вражаючі світлини буклетів виставки "Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу".
   Без сумніву, жодна з переданих книг не залишить читача байдужим, а пронизані болем фільми - глядача. Адже молодь повинна знати сумні сторінки історії, бо жалюгідний той народ, для якого не існує минувшини.
Н. АНТОНЮК