Дні науки в університеті   Традиційна в бібліотеці Хмельницького національного університету проводиться місячник науки. Протягом місяця студенти та науковці мають змогу знайомитися з інформаційними науковими ресурсами бібліотеки на днях кафедр, днях фахівця, презентаціях та зустрічах з науковцями університету.
   В рамках цьогорічного місячника науки бібліотекою проведено ряд заходів: дні кафедри машинознавства, кяфодри міжнародної інформації; дні фахівця зі студентами 5 курсу спеціальності "Практична психологія" та із студентами 4 курсу спеціальності ЗНМ інституту механіки та інформатики; інформаційно-ділона зустріч із професорсько-викладацьким колективом кафедри менеджменту та економіки і менеджменту промислових підприємств іа темою: "Співпраця бібліотеки ХНУ та кафедр в епоху новітніх інформаційних технологій"; презентації інформаційних ресурсів та послуг бібліотеки для студентів 3 курсу спеціальності "Управління персоналом і економіка праці", студентів 3 курсу спеціальності "Облік і аудит"; презентація виставки "Від факультету до інстнтуту"(до 40-річчя інституту механіки та інформатики); година цікавих повідомлень ("Академік А.ІО. Кримський- визначний діяч української науки"); година-роздум (Адам Сміт. Портрет неуважного професора").
   Велику увагу в цьому році приділено молодим науковцям університету, які нещодавно створили наукове товариство студентів і молодих викладачів. Голова товариства Людмила Анатоліївна Рибчинська та її колеги стали ініціаторами цьогорічної виставки наукових робіт молоді зі всіх факультетів університету. Читальний зал бібліотеки заповнили змістовно оформлені стенди з інформацією про наукові досягнення студентів та молодих науковців. Найбільшу аудиторію представляла молодь, яка презентувала присутнім свої наукові розробки.
   Кращі науковці були відзначені грамотами, а переможцям конкурсу "Кращий читвч бібліотеки" презентовано наукові видання

Т. Ростецька,
відділ зв 'язків з
громадськістю ХНУ