І для студентів і для практиків

   “Організація підприємницької діяльності” — так називається навчальний посібник Михайла Петровича Войнаренка, доктора економічних наук, професора, проректора Технологічного університету Поділля, й Анатолія Миколайовича Асаула, — доктора економічних наук, професора Санкт-Петербурзького державного Архітектурно-будівельного університету.
   Автори книги поставили собі за мету висвітлити сутність підприємництва як невід'ємної сфери ринкової економіки і розкрити основні аспекти підприємницької діяльності з погляду проблем внутрішньої організації. Щодо їхньої співпраці, то протягом п'яти останніх років вони були зайняті у виконанні програми ТАСIS, і як колеги економісти при зустрічах виявляли спільні інтереси погляди практичні підходи у підприємництві. Так виник задум книги — дуже необхідної і для студентів вузів, і для підприємців-практиків.
   Презентація цього видання відбулася в читальному залі економічного відділу бібліотеки ТУПу Цікавість до нового навчального посібника виявили не тільки студенти і викладачі, а й ті хто безпосередньо займається підприємництвом, — наголосив, відкриваючи захід, ректор університету М. Є. Скиба.
— Причому, два розділи ми змінили буквально перед виходом книги у світ — зазначив М. П. Войнаренко — Адже так швидко змінюються обставини, умови, методи підприємницької діяльності.
   У залі, де проводилась презентація книги, працівники бібліотеки розгорнули досить широку виставку з науковими (а він має і поетичні — зазначимо мимохідь) публікаціями М. П. Воинаренка. А таких у нього понад 140 у тому числі й 5 монографій. Але їхній автор не є вченим-теоретиком — він активно працює в Асоціації кластерів “Поділля перший” .Та й А. М. Асаул — людина практичної дії керує будівельним підприємством. І, представляючи книгу її рецензент доктор технічних наук професор Р. І. Сілін підкреслив, що у виданні зібрано практичний матеріал, який допоможе знайти підприємцю чи претенденту на таке звання своє місце в житті. Ця книга — досить об'ємна і вагома цеглина у фундаменті, на якому будується все підприємництво.
Василь ГОРБАТЮК