ЗАВЖДИ ЦІКАВІ НОВИНКИ - У БІБЛІОТЕЦІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

   Бібліотека ВНЗ багато робить для того, щоб розкрити перед читачами нові наукові праці викладачів університету. Скажімо, у науковому світі завідуючий кафедрою економіки Технологічного університету Поділля (м. Хмельницький) О.Орлов добре знаний як автор багатьох цікавих і важливих публікацій, організатор щорічних міжнародних науково-практичних конференцій в Алушті. В університетській бібліотеці відбулася презентація його підручника для ВНЗ “Планування діяльності промислового підприємства”.
   Підручник професора Орлова глибоко розкриває концепцію планування на основі ринкової економіки. Це важливе питання для студентів і виробничників ще з радянських часів. Адже з розвитком науково-технічного прогресу тодішня система планування вже не відповідала реальним умовам діяльності. Ще більше погіршилася справа планування з переходом до ринкової економіки. І саме тому поява підручника викликала до себе не просто увагу — можна сказати, ажіотаж.
   — Підручник цінний не тільки для науковців, а й потрібен для безпосереднього практичного використання, — підкреслив генеральний директор заводу “Темп” І. Праворський.
    — За цією книжкою, — зазначає дирекгор бібліотеки ТУПу В. Петрицька, — студентам легко буде готуватися до екзаменів, курсових і дипломних робіт, що відповідають сучасним вимогам економіки.
    В університеті досить широко було представлено навчальний посібник “Практика тотального менеджменту” академіка, колишнього ректора Технологічного університету Поділля Радомира Сіліна та професора Вашингтонського університету в Сіетлі (США) Роберга Коупа.
    Значний інтерес у студентів та викладачів викликала презентація нового навчального посібника “Організація підприємницької діяльності” проректора ТУПу Михайла Войнаренка і професора Санкт-Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету (Росія) Анатолія Асаула.
   Нині бібліотека готує нову презентацію книжки університетських авторів — монографії “Спільні підприємства” декана факультету бізнесу і права Лідії Торгової та асистента кафедри управління трудовими ресурсами Олени Хитрої.
Василь ГОРБАТЮК, журналіст