ДО КАР'ЄРИ - ЧЕРЕЗ ТОК-ШОУ

   П'ятикурсник Хмельницького державного університету Євген Безвушко освоює спеціальність "Міжнародна інформація". Але вже нині він працює виконавчим директором Асоціації "Поділля Перший", директором Центру стратегічних ініціатив, консультантом проекту розвитку приватного сектору Міністерства міжнародного розвитку Великобританії, постійним представником компанії Polzbud Polske в Україні. Отож цілком закономірно, що саме йому доручили бути ведучим ток-шоу "Кар'єра", що відбулося у бібліотеці університету.
    - Цей захід проводиться з метою пошуку робочих місць нашим випускникам, - зазначив у вітальному слові проректор університету з навчальної роботи, доктор економічних наук, професор Михайло Войнаренко. - Оскільки подібне дійство в різних формах відбувається уже п'ятий рік підряд, то ми спостерігаємо, що ті студенти, які побували на них, уже по-іншому, відповідальніше, конкретніше ставляться до написання своїх курсових та дипломних робіт - з прицілом на майбутню виробничу діяльність.
   Учасників зустрічі - студентів і представників ключових роботодавців області привітали також професор, директор інституту економіки та управління університету Микола Бондаренко, заступник директора бібліотеки Олена Айвазян.
   Про свій виробничий шлях, про підприємства й організації, які виступають роботодавцями, про вимоги до молодих спеціалістів, умови і шляхи їхнього працевлаштування розповідали студентам генеральний директор ВАТ "АК АДВІС" Іван Дунець, директор будівельного кластеру Микола Малий, начальник управління з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики обласної держадміністрації Світлана Пасічник, працівник Хмельницького міського центру зайнятості Ольга Ковбасіста та інші представники великого і середнього бізнесу.
   Ток-шоу "Кар'єра" відбулося в рамках програми "Молодий спеціаліст XXI століття", яку ХДУ з вузівською бібліотекою здійснюють уже протягом другого навчального року. Складовою програми став і конкурс на краще резюме. Результати його і були оголошені під час цього заходу. Безперечним переможцем конкурсу став усе той же Євген Безвушко. Друге місце посів П'ятикурсник Андрій Тіней, третє розділили Юрій Підвисоцький, Вікторія Ращик і Вікторія Гура. Вони також мають досвід роботи за спеціальностями, які тільки освоюють, уміють запропонувати свої знання й уміння роботодавцям. Саме цього, власне, і навчає студентів уже традиційний захід - "Кар'єра".

Василь ГОРБАТЮК