ГРАФІКА МАЙБУТНЬОГО

   У вітальні Хмельницького державного університету обладнано виставку-вернісаж графічних робіт молодого художника Костянтина Годимчука. Виставка буде працювати протягом 1 кварталу 2004 року. Днями відбулася зустріч молодого художника-графіка зі студентами факультету технологій та дизайну. На цій зустрічі художник поділився своїми думками про вплив сучасного мистецтва на технології, конструювання та дизайн, що використовуються в легкій промисловості. Студенти проявили зацікавленість до робіт юного графіка.
   Годимчук Костянтин Костянтинович народився 10 серпня 1981 року в смт. Нова Ушиця Хмельницької області.
   У 1999 році закінчив дворічні заочні курси і отримав спеціалізацію художник-викладач, керівник студії образотворчого мистецтва.
   З 2000 року - студент Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Наш земляк навчається на факультеті художнього текстилю та моделювання костюма, працює в царині дизайну, живопису і графіки.
   Графічні роботи молодого художника свідчать про велику обдарованість автора. І хоча він ще студент четвертого курсу, виставка дає підставу стверджувати, що перед нами зрілий художник, який має своє розуміння пластики, своє філософське ставлення до навколишньої дійсності.
   Його цікавлять такі одвічні теми, як людина і природа, природа і гармонія, які знаходять своє відображення через асоціативне мислення і філософські паралелі.
Наталія ЛЄДЄНЬОВА,
головний бібліотекар