Несіть із собою Добро!   Нещодавно літературна вітальня бібліотеки ХНУ приймала першокурсників - студентів економічного факультету, які мали тут цікану зустріч і подільським письменником Василем Горбатюком.
   Василь Іванович Горбатюк член Національної Спілки письменників України з 1984 року, автор збірок оповідань: "Ясен-дерево", "Золоті кораблі", "Бігли коні", "Де починається Гольфстрім", "Ласощі для білочки", художньо-документальної прози "Тенета 30-х", краєзнавчих нарисів "Місцеве самоврядування Хмельниччини. Деражняиський район (у співавторстві), повістей "Косовиця", "Благодійник" тощо.
    Він є лауреатом літературних премій: Хмельницької міської ім. Богдана Хмельницького (2001), обласних - ім. Микити Годованця (2004), ім. Григорія Костюка (2005), другої премії Всеукраїнського конкурсу оповідання "Що записано в книгу життя" (2003). Чимало зробив і робить В. Горбатюк і як заступник голови обласної організації Національної Спілки письменників України, а від недавна - як директор ооласного літературного музею. Допомагає у творчому зростанні молодим обдаруванням, активно й наполегливо працює на ниві відродження української духовності та культури.
    Ще будучи студентом, Василь Горбатюк написав і видрукував свої перші оповідання.
    Письменникові вдасться проникнути в непростий світ людей, показати, чим ми живемо, під впливом чого і наскільки реально формуються наші духовні засади - цей справді основоположний фундамент особистості. Своїми творами він закликає нас брати у свої душі, у своє життя все людяне брати й нести з собою Добро.
    Нам усім цього бракує сьогодні, а надто ж нашій молоді. Тому й корисними для молодих людей є такі зустрічі.
    На згадку про зустріч Василь Іванович подарував бібліотеці свій бібліографічний покажчик "Золоті кораблі Василя Горбатюка", що вийшов з друку до 50-річчя від дня народження, та останню свою роботу - книгу-дослідження про визвольну боротьбу ОУН, УПА за Українську Самостійну Соборну Держану на території Кам'янець-Подільської (нин Хмельницької) області "За тебе, свята Україно",яку він написав разом з істориком з м.Чернівців Нестором Мизаком.
    Зустріч студентів з талановитим і ширим душею Василем Горбатюком подарувала всім не тільки приємні миті спілкування, в й залишила по собі багато Світла і Добра, які молодь понесе з собою далі по життю.

Т. Онищук,
заступник директора
бібліотеки