Кого приваблює книга

В рамках циклу "Зустрічі з цікавими людьми"

   Невгамовний час усе наполегливіше віддаляє нас від подій Великої Вітчизняної війни. Ось уже більше піввіку пройшло з тих пір. Та люди завжди пам'ятатимуть це героїчне чотирьохліття.
   6 травня 2004 року в рамках циклу "Зустрічі з цікавими людьми" у літературній вітальні бібліотеки ХДУ відбулась зустріч студентів II курсу інженерно-економічного факультету з Савчук Людмилою Павлівною. Під час війни Людмила Павлівна була 5-річною дитиною, але жахливі події свого дитинства запам'ятала на все життя. На зустрічі вона розповіла про те, як ховалися люди від бомбардувань, як загубила під час повітряної атаки матусю і два тижні шукала її, блукаючи незнайомими стежками. Поділилася Людмила Павлівна і своїми спогадами про те, як переховували в своїй хаті партизан і як допомагали військовополоненим у концтаборі.
   Не дивлячись на важке, жорстоке дитинство, ця жінка зберегла в собі радісь до життя, доброзичливість до людей. Пройшовши сувору школу життя, вона стала дитячою письменницею, поетесою. В своїх чудових віршах, звертаючись додорослих, Людмила Павлівна просить, щоб ті розуміли малечу і допомагали вирости добрими, справжніми людьми. А маленьких читачів намагається навчити чесності, справедливості та розсудливості.
   Про лихоліття Вітчизняної війни прозвучали вірші В. Гудзенка та пісні з відомих кінофільмів про Велику Вітчизняну війну.

Л. Іщенко, завідувач сектору просвітницької роботи
Н. Лєдєньова, головний бібліотекар сектору просвітницької роботи бібліотеки ХДУ