Бібліотека: перспективи розвитку

   21-25 березня 2005 р. на базі бібліотеки Хмельницького національного університету відбулась нарада - семінар директорів бібліотек Київського зонального об'єднання на тему: "Бібліотеки вищих навчальних закладів Київської зони сьогодні та перспективи їх розвитку".
   60 бібліотек регіону направило своїх представників на цей семінар. Ректор ХНУ, професор М.Є. Скиба, який привітав учасників конференції, відзначив важливу роль бібліотеки в навчальному, науковому та виховному процесах університету, наголосив на передових позиціях книгозбірні щодо трансформації її в інформаційний центр університету, де запроваджуються найновіші інформаційні технології. "Сучасна бібліотека ХНУ - це гордість нашого закладу", - наголосив він. Саме тому ректорат завжди підтримує ініціативи бібліотеки, виділяє кошти, збільшує штат. Усе це згодом повертається сторицею.
   Серед делегатів наради-семінару: В.Г. Нестеренко-директор наукової бібліотеки Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Г.А. Саприкін - директор Державної бібліотеки України для юнацтва та багато інших.
   В програмі семінару: доповіді учасників, обговорення, обмін досвідом; знайомство з роботою бібліотеки ХНУ та бібліотек міста, а також виїзне засідання в м. Кам'янець-Подільський, ознайомлення з роботою вузівських бібліотек, екскурсії.
   В рамках культурної програми гості відвідали вистави обласного музично-драматичного театру ім. Петровського, виставку картин місцевих художників у художньому музеї, концерт солістів обласної філармонії.

В. Петрицька,
директор бібліотеки