З пошаною та вдячністю


   
Шановні друзі!

    Кожна нація, прагнучи до розвитку та збереження своїх культурних надбань, плекає книгозбірні, всебічно сприяє процвітанню бібліотечної справи, гідно поціновує інтелектуальну працю бібліотекарів.
    Щороку наприкінці вересня громадськість нашої держави відзначає Всеукраїнський день бібліотек. У цьому ювілейному для університету році одно­часно із професійним святом наша бібліотека відзначає своє 45-річчя. Ця дата важлива не тількидля працівників бібліотеки, а й для багатотисячного загалу читачів, кому наша книгозбірня стала добрим порадником і помічником.
    Як керівник я визнаю, що бібліотека - справді серце університету: без неї не може бути потужним навчальний заклад. Університетська нигозбірня - це перш за все інформаційний центр, який забезпечує студентам та викладачам доступ до інформації. Адже шлях студента у велику науку починається в читальних зачах: так було завжди, так є сьогодні, не зважаючи на нові можливості пошуку та використання інформації, і так буде завтра - допоки людство. На сучасному етапі наша бібліотека, зберігаючії кращі традиції, продовжує опановувати нові технології, вдосконалює свої послуги, дає можливість користувачам не тільки ознайомитися з духовною спадщиною нашої країни, а п отримати найповнішу інформацію зі світового простору.
    XXI століття, визнавши одним із своїх головних пріоритетів вільний обмін та доступ до інформації, об 'єктивно поставгиіо профес/ю бібліотекаря в перший ряд найнеобхідніших і найактуальніших. Тож; вітаючи працівників бібліотеки з професійним святом та ювілеєм, хочу висловити велику шану й подяку ентузіастам бібліотечної справи за їх високий професіоналізм, безмежну відданість роботі й побажати надалі слугувати книзі, бути серед флагманів бібліотечної справи, долучати все нові покоління до джерел творчості, знань і досвіду наших попередників та сучасників.

Ректор М.Скиба