Молоді науковці презентують досягнення   В Хмельницькому національному університеті тривають дні науки, в рамках яких бібліотеки протягом тижня презентувала наукові доеягнення студентів та молодих вчених.
   Наукові досягнення представляли п'ять інститутів ХНУ. Стелаж кожного інституту був відповідно оформлений. Під час виступів представники кожного інституту намагалися якомога краще і ширше розповісти про досягнення у сфері науки та роботи, представлені на виставці. Усі виступаючі проте відзначили чималий вклад у розвиток наукової діяльності університету молодих науковців гуманітарного інституту. Професор Михайло Войнаренко пригадав свою першу публікацію в науковому журналі і гордість, яку тоді відчував, тому закликав "всіляко підтримувати молодих науковців в ім'я розвитку України". Професор Віталій Третько, директор гуманітарного інституту, подякував усім кафедрам інституту за плідну працю на ниві науки й нагородив найстараннішнх грамотами. Про наукову діяльність інституту технологій дизайну та сервісу розповів його директор професор Георгій Параска. Він змалював перспективи, які відкриваються перед студентамн, що навчаються на різких спеціальностях, відзначив найбільше досягнення 2005-го року - Гран-прі в Москві за дизайнерські роботи. Лариса Любохинець, декан факультету менеджменту ІЕУ, згадала про перший науковий збірник інституту, який містив лише 21 статтю, тоді як теперішні збірники виходять у двох томах.
   Наприкінці проректор Михайло Войнаренко нагородив кращих студентів-науковців грамотами Наукового товариства університету

Т. Ростецька,
відділ зв 'язків з
громадськістю ХНУ