Місячник завершився, акція триває…   Пройшов місячник Червового Хреста. Здійснена велика робота з підготовки та його проведення. Але, на жаль, не на таку активність ми розраховували. На жаль, нічого не змінилось. Благодійники не виявились, а кількість потребуючих допомоги збільшилась.
   Цього року була змушена звернутись в трудові колективи, аби створити в них первинні організації Товариства Червоного Хреста, і була дуже розчарована. Дитячі садочки, бібліотеки - один профіль, а така реакція...
   Хтось і відмовить, але на нього не образишся - керівник роз'яснить, що зарплата низька, працівники самі потребують допомоги. А інший відмовить так, що руки опускаються. Дуже приємне враження залишилось від спілкування з завідуючою Хмельницьким дошкільним навчальним закладом № 21 "Ластівка" Ніною Олексіївною Цибульською. Як розуміє чужу біду керівник, так розуміє і весь колектив. За декілька днів вона передзвонила в міську організацію Червоного Хреста: "Ми зібрали гроші - приїдьте і заберіть". Ось це по-людськи. Хоч допомога і незначна, але приємно, що люди в цьому закладі сердечні.
   Не можу не сказати слів великої вдячності колективу бібліотеки Хмельницького національного університету, директор Олена Борисівна Айвазян. Славні люди там працюють, серцем торкаються чужої біди і допомагають, виходячи зі своїх можливостей.
   Спасибі вам, шановні, за сердечність!

О. СТАРЧЕУС, голова правління
Хмельницької міської організації
Товариства Червоного Хреста