Інформаційні ресурси


Інформаційні ресурси

Зміст
Додаткова
бібліографія

Інформаційні ресурси [Текст] : слов. законодавчої та стандартизованої термінології / уклад.: П.І. Рогова, Я.О. Чепуренко, С.М. Зозуля, І.Г. Лобановська. – К. : Нілан-ЛТД, 2012. – 283с.

   У словнику представлено поняття та терміни, уніфіковані в Законах України, міждержавних і державних стандартах з інформаційної, бібліотечної, видавничої й архівної справи та суміжних галузей. Обсяг словника - понад 1700 термінів із визначеннями, що становлять систематизований виклад термінології, вживаної у сфері інформаційних ресурсів.
   Розрахований на працівників бібліотек та інших інформаційних установ, науково-педагогічних і наукових працівників, докторантів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів і коледжів.


Ярошенко, Т.О. Електронні журнали в системі інформаційних ресурсів бібліотеки

Зміст
Додаткова
бібліографія

Ярошенко, Т.О.
Електронні журнали в системі інформаційних ресурсів бібліотеки / Т.О. Ярошенко. — К. : Знання, 2010. — 215 с

   У монографії представлено комплексне дослідження становлення і розвитку електронного журналу як засобу наукової комунікації та складової інформаційних ресурсів сучасної бібліотеки. Простежено цілісну картину еволюції наукового журналу, проаналізовано передумови виникнення та етапи розвитку електронного журналу в контексті світових тенденцій (модернізації, інновації, трансформації). Розглянуто основні функції, характеристики та переваги наукового електронного журналу, наявні стандарти його створення та розповсюдження. Обґрунтовано відповідні концептуальні, науковометодичні та практичні напрями роботи бібліотек з електронними журналами на всіх етапах їхнього розвитку. Визначено особливості управління колекціями електронних журналів у бібліотеках, запропоновано технологічну схему та основні принципи такого управління, розроблені на основі практичного досвіду провідних бібліотек світу за останні 15 - 20 років.
   Для працівників бібліотек, науковців, студентів вищих навчальних закладів відповідних спеціальностей.


Електронні інформаційні ресурси: створення, використання, доступ (До 50-річчя створення ВНТУ)

Зміст
Додаткова
бібліографія


002
Е50

Електронні інформаційні ресурси: створення, використання, доступ (До 50-річчя створення ВНТУ) [Текст] : зб. матеріалів Республіканської наук.-практ. Інтернет-конф. м.Вінниця, 12-18 квітня 2010 р. – К. : Кондор, 2010. – 330с.

   У збірнику вміщено матеріали Республіканської науково-практичної Інтернет-конференції "Електронні інформаційні ресурси: створення, використання, доступ", присвяченої 50-річчю ВНТУ. Розглядаються питання з сучасних проблем у галузі електронних інформаційних ресурсів, особливості їх створення, використання та доступу. УДК 002:02:004


Бібліотеки регіону у формуванні інтелектуального та інформаційного просторудокументознавстві

Зміст
Додаткова
бібліографія

   
   Бібліотеки регіону у формуванні інтелектуального та інформаційного простору: Матеріали обл. міжвід. наук.-практич. конф. 26 верес. 2006 р. / Упр. культури туризму і куротів Хмельниц. облдержадмін.; Хмельниц. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Островського. – Хмельницький, 2006. – 94 с


Ліпінська А.В. Інформаційні ресурси в документознавстві

Зміст
Додаткова
бібліографія

002
Л61

Ліпінська А.В.    Інформаційні ресурси в документознавстві: навчальний посібник для дистанційного навчання.– К.: Університет "Україна", 2007.– 330с.– ISBN 978-966-388-149-2

   У посібнику подано теоретичні та практичні основи створення та використання інформаційних ресурсів у документознавстві. Читач зможе ознайомитися з інформаційним обслуговуванням та забезпеченням користувачів інформаційними ресурсами на сучасному етапі в Україні та за її межами.
   Розглянуто деякі підходи до тлумачення поняття, інформації та її властивостей, наведено основні ознаки інформаційного суспільства й особливості його становлення в Україні.
   Посібник орієнтований на всі категорії студентів вищих навчальних закладів спеціальностей "Діловодство" і "Документознавство та інформаційна діяльність", а також на всіх, хто цікавиться проблемами інформаційних ресурсів.