НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


До уваги викладачів та студентів!

   З 29 лютого по 3 березня 2016 року у залі каталогів та електронної інформації (6 поверх) ви зможете переглянути журнали та газети, які передплачено згідно замовлень кафедр університету, серіальні та дарчі видання.
   На виставці презентовано близько двохсот прмірників видань з економічних, суспільних, політичних, технічних та гуманітарних питань.
   Сектором НТД представлено український реферативний журнал "Джерело" (Серія 1. Природничі науки, Серія 2. Техніка. Промисловість. Сільське господарство, Серія 3. Соціальні та гуманітарні науки. Мистецтво) та реферативний журнал "Легкая промышленность", а також журнали: "Стандартизація. Сертифікація. Якість.", "Управляющие системы и машины", "Радиофизика и электроника", "Фізико-хімічна механіка матеріалів", "Проблемы прочности", "Радиоаматор", "Охорона праці", "Автоматическая сварка" та ін.
   Пропонуємо звернути увагу на журнали, які видані у редакційно-видавничому центрі ХНУ: "Вісник ХНУ", "Проблеми трибології", "Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах", "Актуальні проблеми гуманітарних та природничих наук", "Порівняльна професійна педагогіка", електронні версії яких можна переглянути в базі даних "Електронна бібліотека" університету. Крім того, зареєстровані користувачі ЕБ можуть ознайомитись з повнотекстовими версіями журналів "Транспорт", "Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту", "Физическое воспитание студентов" за адресою: http://lib.khnu.km.ua/asp/php_f/p1age_lib.php