НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


До уваги науковців!
Вебінар "Можливості платформи Web of Science"!


   За результатами конкурсу, проведеного МОН України, Хмельницький національний університет отримав доступ до платформи Web of Science. Для максимально ефективного використання її можливостей:

20 жовтня 2017, 10:00 відбудеться вебінар

   Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора
   Тези: Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection. Основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку. Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання. Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор). Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.
   Тривалість: 1 година,
   Мова : Українська
   Лектор: Тихонкова Ірина Олександрівна, к.б.н.
   Процедура участі: необхідна попередня реєстрація за посиланням
https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=tb6f3cc5827d45b101e89aaf50aa6fb5f після якої Ви отримаєте лист з гіперпосиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару.

   Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук, подбайте щоб комп’ютер було обладнано колонками або була можливість трансляції звуку.
    NB! Зважайте що WebeX більше не підтримує операційну систему ХР. Знайдіть можливість переглянути вебінар на комп’ютері з іншою операційною системою.