НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

До уваги науковців!
Серія вебінарів про можливості платформи Web of Science
Три вебінари. 18-20 лютого. Всі починаються о 16:15.
Безкоштовно. Необхідна попередня реєстрація за відповідними посиланнями.

18 лютого 2019 16:15

   Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця
   Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.
   Реєстрацію відкрито: https://goo.gl/mC91Hp

19 лютого 2019 16:15

   Тема:В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
   Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.
   Реєстрація: https://goo.gl/dwxt1C

20 лютого 2019 16:15

   Тема: Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції.
   Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.
   Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv

   Зверніть увагу! З 18 до 28 лютого три серії у двох повторах російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника https://clarivate.ru/webinars
   Щоб взяти участь у вебінарі необхідно своєчасно зареєструватися за відповідними посиланнями. На вказану вами електронну скриньку надійде лист з посиланням за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.
   NB! Початок вебінарів для вебінарів українською вказано за київським часом, російською – на годину пізніше. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь.
   Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics