НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

   Поезія - це стан душі… Поезія – це океан барв та відчуттів, що сплітаються у шаленому ритмі та дарують емоції, формують світогляд та вчать любові. Саме поезія глибоко проникає в душу людини, бентежить, викликає почуття прекрасного...
   Тому не дивно, що для відзначення Дня поезії було вибрано одну з найпрекрасніших пір року - весну, адже саме тоді все пробуджується, розцвітає і надихає на нові починання...

   21 березня у затишній арт-оселі літературної вітальні наукової бібліотеки відбувся поетичний вернісаж “Феєрія весни“, приурочений до Всесвітнього дня поезії, який відзначається щорічно 21 березня, починаючи з 2000 року.
   На захід завітали відомі подільські майстри поетичного слова В.Ц.Міхалевський та М.Б.Дем’янюк, майстер з виготовлення штучних квітів В.В.Хренова, студенти факультету економіки та управління (гр. МР-15, МРс-17, ПТБТ-16, МР-18, ПТБТ-18), факультету технологій та дизайну (гр. ХТІ -17), заступник декана з виховної роботи ФЕУ І.В.Гвоздецька, к.т.н., доцент кафедри хімічної технології Є.М.Заверач, співробітники бібліотеки.

   Віталій Цезарійович Міхалевський - кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, знаний на Поділлі як громадський діяч - голова Хмельницького обласного осередку ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка, лауреат обласних літературних премій ім. Тараса Шевченка та Богдана Хмельницького, член Національної спілки журналістів та письменників України, автор чисельних поетичних збірок, серед яких "Перші черешні", "Яблука райські", "Цукерково-букетні вірші" та ін. Має аудіозбірку віршів "Соло на трубі". Ініціатор проведення в місті Хмельницькому з 2015 року літературного фестивалю "Слово єднає!". Поет-романтик подарував слухачам свої поезії про одне із найкращих і найглибших людських почуттів - кохання... Вірші вразили присутніх своєю романтичною, тонкою, проникливою лірикою.

      Марія Борисівна Дем’янюк – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії, член Спілки християнських письменників та ВТБ "Конгрес літераторів України". Автор збірок "Кленова пісня", "Акварельні візії", дитячої збірки "Марійчині казки". Активно друкується у поетичних збірках "Скіфія", "Медобори", "Ліра", в альманахах "Слово єднає", "Південний Буг" та ін. Поетеса презентувала учасникам вернісажа свої поетичні твори наповнені романтичним настроєм, ніжністю, мелодійністю, витонченістю і щирістю почуттів...


   На згадку про зустріч Марія Борисівна подарувала бібліотеці свою збірку "Марійчині казки".
 
   Вікторія Валеріївна Хренова - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти та декоративного мистецтва ХНУ. Свій вільний час вона проводить в пошуках нестандартних художніх технік та майстерно їх освоює. Для присутніх Вікторія Валеріївна провела майстер-клас з виготовлення квітів з фоаміраму.

   Символом поетичного вернісажу стала біла троянда, яку виготовив з ізолону студент гр. ТНмз-18-1 В.М.Малець. (Техніка "Виготовлення ростових штучних квітів з різних матеріалів").
   Привернула увагу учасників заходу книжкова виставка "Кохання чарівні сторінки" та добірка книг про квіти "Земля сміється квітами".
   Захід пройшов в атмосфері поетичного натхнення та дружнього спілкування.