Наукова бібліотека Хмельницького національного університетуОбласне методичне об’єднання


Наукова бібліотека Хмельницького національного університету (ХНУ)    Хмельницьке обласне методичне об'єднання бібліотек ВЗО створене 2001 року для удосконалення методичного керівництва бібліотеками вищих закладів III-IV рівнів акредитації. За регіональною ознакою об'єднання віднесене до Київської зони. Обласним методичним центром є наукова бібліотека Хмельницького національного університету.
   Робота об'єднання спрямована на допомогу бібліотекам вищих навчальних закладів зі сприяння розвитку та вдосконалення основних методів і форм бібліотечної та бібліографічно-інформаційної діяльності бібліотек ВНЗ; виявленні, вивченні, узагальненні та популяризації кращого інноваційного досвіду роботи; координації діяльності бібліотек вишів та їх взаємодії з книгозбірнями інших систем і відомств в організації підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.
Керівні  документи
Бібліотека Кам’янець-Подільского національного університету ім. І.Огієнка (КПНУ) Конференції бібліотеки
Показники бібліотечної статистики
Наукова бібліотека Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ)
Бібліотека Хмельницького університету управління та права (ХУУП) Сучасна бібліотека : напрямки та стратегії розвитку
Бібліотека Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (ХГПА) Інформаційний бюлетень "Бібліотека в освітньому просторі"
Бібліотека Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (ХКТЕІ) Інформаційно-аналітичне видання "Бібліотеки закладів вищої освіти Хмельниччини: цифри та факти"
Фахівцю на замітку

Останні зміни: March 05 2018 09:43:16 Наші координати: м.Хмельницький
вул. Кам'янецька 110/1
тел.: 77-30-38;
e-mail