ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ. НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

 
Обличчя, події, факти
(видання з історії підрозділів університету)
 

   З метою збереження та примноження кращих традицій університету створена "Книга Пошани".


378
З-80
Золота книга кафедри вищої математики та комп'ютерних застосувань (1967–2002) [Текст]. – Хмельницький : ТУП, 2002. – 112 с. – (Історія Технологічного університету Поділля ; Книга 1.).

   Збірник матеріалів про діяльність кафедри вищої математики Технологічного університету Поділля. Містить короткий нарис про навчальну методичну і наукову роботу кафедри, матеріали стосовно керівного і викладацького складу кафедри.
    Книга може бути корисною працівникам та студентам Технологічного університету Поділля, а також усім, хто цікавиться його історією.


378
К30
Кафедра теорії та методики трудового і професійного навчання [Текст]. – Хмельницький : ХНУ, 2005. – 8 с.


378
В54
Віхи поступу : до 40-річчя з дня заснування механічного факультету [Текст] / Р. І. Сілін [та ін.] ; заг. ред. С. С. Ковальчук ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький : ХНУ, 2007. – 310 с.


378
Л64
Літопис кафедри технології та конструювання швейних виробів (1969–2009). До 40-річчя створення кафедри [Текст] / уклад.: О. М. Домбровська, В. В. Мица, Ю. В. Кошовенко. – Хмельницький : ХНУ, 2009. – 80 с.


378
К30
Кафедра машинознавства за 40 років розбудови [Текст] : довідник. – Хмельницький : Цюпак А.А., 2009. – 116 с.

   У даному довіднику коротко викладена інформація про діяльність кафедри машинознавства Хмельницького національного університету за сорок років її функціонування. За ці роки колектив кафедри створив належну матеріально-технічну базу, поставив на високий рівень навчальну, методичну, науково-дослідну, виховну роботи та підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства України та науково-педагогічних кадрів для університету.
    Це видання призначене для викладачів, наукових працівників, студентів, а також усіх спеціалістів, які цікавляться історією розбудови університету, його кафедр.


378
Ф18
Факультет інженерної механіки – 50 років [Текст] : [проспект]. – Хмельницький : ХНУ, 2016. – 22 с.

   Ювілейне видання до 50-ліття факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету коротко знайомить з історією кафедр та їх випускниками. Містить корисну інформацію для абітурієнтів.- попередня - - наступна -
- зміст -