Наукова бібліотека Хмельницького національного університету


Навігатор Інтернет-ресурсів за профілем університету

Автоматизовані системи і моделювання в економіці
Безпека життєдіяльності
Бухгалтерський облік і аудит
Валеологія
Готельно-ресторанна справа
Дизайн інтер'єру
Дипломатична справа
Екологія
Економіка підприємства
Економіка праці
Економічна географія
Економічна історія. Історія економічних вчень
Етика. Естетика 
Інженерні та інформаційні технології
Історія науки і техніки
Історія України
Комп'ютерні системи
Кредитно-трансферна система підготовки фахівців у контексті Болонської декларації
Країнознавство
Культурологія 
Логістика 
Макро-мікроекономіка
Маркетинг
Менеджмент
Мистецтвознавство
Митна справа
Міжнародні відносини та міжнародна інформація
Основи бізнесу
Основи наукових досліджень. Наукознавство
Патріотичне виховання
Педагогіка
Переклад
Політологія
Право
Психологія
Садово-паркове господарство
Соціальна робота
Страхування
Технологія і конструювання взуття
Технологія і конструювання швейних виробів
Технологія та економіка туризму
Трудове та професійне навчання
Українська філологія
Фізична реабілітація
Філософія та релігія
Фінанси та банківська справа
Хімтехнологія

Автоматизовані системи і моделювання в економіці

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://www.lib.ua-ru.net/ Портал "Электронная библиотека". Підручники, монографії, статті, дисертації. Рубрика "Экономическая библиотека" містить розділ "Эконометрия".
http://www.mokin.com.ua/science.html Персональний сайт Мокіна Б.І., ректора Вінницького державного технічного університету. Сторінка "Наукова діяльність" надає можливість ознайомитись з роботами (змістом або повними текстами) науковця, присвяченими темі математичного моделювання.
http://window.edu.ru/catalog Інформаційна система "Единое окно доступа к образовательным ресурсам". Розділ "Библиотека" містить більше 17000 навчально-методичних матеріалів. Поле "Поиск" дає можливість знайти електронні копії підручників з економетрики, економіко-математичного моделювання, систем обробки економічної інформації, прогнозування соціально-економічних процесів, експертних систем тощо.
http://www.info-system.ru/ Проект "Мастерская Dr.dimdim". Багато корисних посилань, що містять матеріали по проектуванню, моделюванню, аналітичній обробці даних,впровадженню інформаційних систем, технічну документацію, а також - бібліотеку статей та книг в електронному вигляді.
http://kpmit.wl.dvgu.ru/library В електронній бібліотеці Далекосхідного державного університету, Інституту математики і комп'ютерних наук розміщено навчальні посібники та матеріали відповідної тематики, зокрема, з методів дослідження операцій, економіко-математичних моделей та методів, електронної комерції та інш. 
http://256bit.ru/Expert/ Сайт "256bit.ru" пропонує електронні навчальні посібники з інформатики і математики, зокрема, - електронний підручник "Экспертные системы".
http://kneu.net.ua/index.php Неофіційний сайт КНЕУ. Рубрика "Навчальні матеріали" містить повнотекстові підручники, посібники для самостійного вивчення дисциплін з  економіко-математичного моделювання, методики викладання економіки, інформаційних систем, прогнозування соціально-економічних процесів. 
http://journal.mrsu.ru/ Електронне періодичне видання для студентів та аспірантів "Огарев-online". Статті розділу "Физико-математические науки" присвячені дослідженню математичних моделей в механіці, економіці, прикладним задачам теорії чисел, реалізації паралельних обчислень в системі комп'ютерної алгебри Wolfram Mathematica
http://elibrary.ru/keywords.asp "Научная электронная библиотека eLIBRARY.RU". Запит через поле "Поиск" відкриває перелік повнотекстових матеріалів з питань моделювання.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/2 Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України. Бібліотека передбачає відкритий безкоштовний доступ до колекції  статей з різноманітних наукових збірників та журналів відповідного направлення

Безпека життєдіяльності

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://dpu.gov.ua/default.aspx Сайт Державної інспекції України з питань праці. На сайті представлені: структура комітету, нормативно-правові акти, аналітичні матеріали про стан охорони праці в Україні
http://www.mns.gov.ua/ Офіційний інформаційний сервер Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Містить аналітичні матеріали щодо надзвичайних ситуацій, матеріали чорнобильської тематики та ін.
http://window.edu.ru/catalog/ Федеральний портал "Российское образование" має розгалужену систему пошуку. Надає доступ до каталогу Інтернет-ресурсів за предметними галузями професійної освіти. Рубрика каталогу "Образование в области техники и технологии" містить розділ БЖД.
http://www.safework.ru/ Віртуальна Інтернет-Академія безпеки праці, ресурси якої підтримує Інститут Промислової безпеки, Охорони праці та соціального партнерства Санкт-Петербурга. На її сторінках розміщена унікальна інформаційно-довідкова система: Законодавство з безпеки праці на виробництві, трудових відносин та соціального партнерства, багато цікавої та корисної інформації, більшість з якої безкоштовна. Інформація регулярно поновлюється. Інтернет-академія дає можливість обмінюватись думками, отримати консультації спеціалістів.
http://www.doza.ru/anri/ Сайт журналу "АНРІ" - науково-інформаційного видання з радіаційної безпеки (архів з 1994 р.)
http://www.mediaplanet.ru/ Сайт видавничого цетру "Планета", який розробляє мультимедійні освітні системи, комп'ютерні тренажери та каталоги з охорони праці і промислової безпеки
http://www.c-o-k.ru/archive-cok?num=8&year=2016 Сайт журналу С.О.К. - "Сантехніка, опалювання, кондиціонування", В основі спеціалізованої концепції журналу лежить принцип інформаційно-аналітичного підходу до сучасних тенденцій у сфері сантехнічного, опалювального і кліматичного устаткування з урахуванням новітніх технологій в галузі енерго - та ресурсозберігання (Архів з 2002р.)
http://www.tehdoc.ru/ Електронна "Бібліотека інженера з охорони праці". На сайті розміщено близько 2000 різних документів. Серед яких: нормативи, положення, типові інструкції з охорони та безпеки праці при виконанні різних видів роботи та ін.
http://posibnyky.vntu.edu.ua/ На сайті Вінницького національного технічного університету розміщено "Електронні посібники ВНТУ". Серед повнотекстових ресурсів — різноманітні навчальні матеріали з даної спеціальності

Бухгалтерський  облік і аудит

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://books.efaculty.kiev.ua/ Сайт "Экономический Факультет - электронные учебники, книги, шпаргалки, тесты, задачи" в рубриці "Библиотека" пропонує, зокрема, електронну версію підручника Швець В.Г. "Теорія бухгалтерського обліку."
http://library.if.ua Сайт "Бібліотека економіста". Електронні версії підручників з бухгалтерського обліку та аудиту.
http://fingal.com.ua Галерея финансовой литературы "Фингал". Рубрика "Бухгалтерский учет, аудит" пропонує електронні книги відповідної тематики .
http://jurnal-audit.ru/ Електронна  версія журналу "Аудит". Архів з 2004- 2008 роки
http://www.vuzlib.net/oblik_bank/2.htm Сайт "Экономико-правовая библиотека". Розміщено електронну версію підручника під ред. Герасимовича А.М." Облік та аудит в комерційних банках".
http://www.balance.ua Електронна версія журналу "Баланс". Корисні посилання: архів, книги, довідник бухгалтера, софт для бухгалтера.
http://ebk.net.ua/index.htm Сайт "Электронная библиотека Князева". В рубриці "Аудит" представлено електронний підручник Савченка В.Я. "Аудит".
http://100pudov.com.ua/manual Ресурс "Сто пудов. Ваш ключ к успеху" пропонує електронні  підручникі з аудиту, ревізії і контролю.
http://polkaknig.narod.ru/econom/ Сайт "Економіко-правова бібліотека". Рубрика "Облік, аудит, аналіз" надає електронні підручникі цієї тематики.
http://www.lib.ua-ru.net/ Портал "Електронная библиотека" - постійно оновлюваний систематичний електронний каталог підручників, монографій , авторефератів дисертацій України, зокрема, з тематики  бухгалтерського обліку та аудиту.
http://slv.com.ua/darom/byxoblik.html Сайт "Бухгалтерський облік" пропонує електронні версії статей з бухгалтерського обліку.
http://libr.org.ua Сайт "Українська електронна бібліотека", рубрика "Економіка. Бухгалтерський облік. Гроші та кредит" містить електронні  підручники відповідної тематики.
http://www.abc-people.com/typework "Энциклопедия замечательных людей и идей. Экономические науки". Розміщено електронні статті з бухгалтерського обліку та аудиту.

Валеологія

http://www.holimed.lviv.ua Сайт "Холістична медицина у Львові". Електронні статті присвячені питанням валеології як науки, методам валеології, проблемам валеометрії тощо.
http://studentam.net.ua/content Ресурс "Studentam.net.ua" в рубриці "Онлайн бібліотека підручників" пропонує лекційні курси з Валеології: невідкладна допомога, основи здорового способу життя, психовалеологія.
www.valeolog.com Всеукраїнський портал про здоров'я "Валеолог". Серед різноманітних матеріалів — архів газети "Валеологія"
http://www.fiziolive.ru/ Представлений сайт "Валеология — здоровый образ жизни" включає в себе наступні розділи: Гігієна, Довголіття, Здоровий секс, Клонування, Косметика, Культура, Курорти та відпочинок, Масаж, Харчування, Погодні умови, Психологія, Реабілітація, Догляд за хворими, Физкультура і спорт, Фітнес центри
http://www.info-library.com.ua/ "Електронна бібліотека Info-Library". Повнотекстові версії підручників. За допомогою поля "Пошук" відкривається підбірка документів за темою "Валеологія".
http://st-books.ru/ Ресурс St-books.ru. Каталог кращої навчальної літератури. Багато  матеріалів для абітурієнтів, студентів, аспірантів і педагогів. За допомогою поля "Пошук" відкривається підбірка документів за темою "Валеологія".
http://doshkolnik.org/ Сайт "Дошкольник". Статті, вправи і методики, конспекти занять з валеології.
http://bskmed.narod.ru/ Проект "О здоровье и безопасности жизнедеятельности". На сайті - 2 разділи: "Валеология" і "Безопасность жизнедеятельности". Фактори, що впливають на здоров'я, офіційна статистика, законодавство про здоров'я, словник валеологічних термінів, навчальні програми, профілактика шкідливих звичок.
http://samo-iscelenie.org.ua/ На сайті "Школа исцеления" - книга Апанасенко Г.Л. "Валеология и фундаментальная наука".

Готельно-ресторанна справа

http://www.irbis-nbuv.gov.ua Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Зібрання "Наукова періодика України" за допомогою пошукової системи відкриває повнотекстові статті з питань готельно-ресторанної справи.
http://tourlib.net/gost.htm Ресурс "Все о туризме — туристическая библиотека". Розділи "Гостиничный сервис" та "Ресторанный бизнес" надають багато електронних навчальних матеріалів відповідної тематики
http://mir-restoratora.ru/ Інформаційний портал для діючих та починаючих підприємців ресторанного бізнесу "Mir-Restoratora.ru". Рубрика "Инфо" містить різноманітну повнотекстову літературу з даної сфери діяльності, нормативні документи, інструкції, корисні посилання, виставки тощо.
http://s-journal.cdu.edu.ua/# "Студентський науковий журнал"  Черкаського національного університету  імені Богдана Хмельницького, в серії "Економіка, менеджмент, туризм" представляє електронні статті, зокрема, з проблем готельного господарства
http://hotel-rest.com.ua/ "Академия гостеприимства" - електронний журнал для власників ресторанного та готельного бізнесу. Журнал публікує багато професійної інформації та організаційно-методичні рекомендації
http://hotelbiz.com.ua/ Електронне професійне видання "Гостиничный и ресторанный бизнес". Велика кількість інформації: від статистичних даних аналізу споживчого ринку до прикладів рішень в інтер'єрі або технологічних інновацій
http://www.horeca-magazine.ru/ Головний інтернет-портал індустрії гостинності і харчування "HoReCa.ru". Висвітлюється широке коло питань з готельної, ресторанної, барної справи, виноробства, професійної техніки, історії, надаються рецепти,статті про  корисні продукти та багато іншого
http://hotel-restoran.ucoz.com/ Портал " Гостинично-ресторанный бизнес и туристическая индустрия". Електронні книги, цікаві статті та новини туристичної індустрії
http://resto-klub.ru/ Cайт "Resto-klub. Мир ресторанного бизнеса". Основні розділи: робота з гостями, управління персоналом, маркетинг і менеджмент, обладнання та інвентар, навчання і робота, відпочинок зі смаком, персони, ресторанне життя, огляди ресторанів, словник термінів...
http://www.restoranoved Електронний журнал "Ресторановедъ". Все про сучасний ресторанний бізнес
http://uchebnikionline.com Ресурс українських підручників "uchebnikionline". В рубріці "Туризм " найновіши оціфровані підручники з тематики готельно-ресторанної справи
http://mobile.pidruchniki.com Сайт "Навчальні матеріали онлайн". Рубрика "Туризм" пропонує різноманітні електронні  підручники з питань організації готельно-ресторанного обслуговування

Дизайн інтер'єру

http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe  Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, зібрання "Наукова періодика України". Представлено  повнотекстові наукові статті з напрямку "Дизайн"
http://montagnik.com/dizayn.html Будівельний портал "montagnik.com". Серед різноманітної будівельної інформації представлено і матеріали та практичні поради з питань дизайну   
http://www.cre8tivez.org/ Сайт "Креативное строительство". Висвітлює  широке коло питань з дизайну інтер'єру та архітектури.
http://sutd.ru/publish/magazine.html Науковий журналу "Дизайн. Матеріали. Технологія". Журнал охоплює широке коло проблем, пов'язаних з проектуванням та впровадженням передових технологій у процес промислового виробництва предметів декоративно-прикладного мистецтва, реставрації художніх виробів і підготовки фахівців
http://jrnl.nau.edu.ua/index.php Національний авіаційний університет в рубриці "Наукові журнали" пропонує електронну версію збірника наукових праць "Теорія та практика дизайну". Архів статей з 2012 року.
http://ua.interius.com.ua/a Сайт "Interius" - дизайн інтер'єрів". Рубрики "Статті" та "Цікаво" містять багато різноманітної інформації з питань історії та теорії дизайну
http://studcon.org/ Портал освітньо-інформаційних послуг "Студентська консультація" надає доступ до електронного навчального посібника Шумега С.С. "Дизайн. Історія зародження та розвитку дизайну. Історія дизайну меблів та інтер'єру"
http://www.twirpx.com/file Ресурс "Файлы" пропонує оцифрований підручник Тімохіна В.О. "Основи дизайну архітектурного середовища"
http://www.salon.by/ Сайт  "Salon. Мебель и интерьер" висвітлює широке коло питань про дизайн в рубриках "Статьи", "Дизайн интерьера", "Журналы".
http://eknigi.org/dizajn/ Інтернет-ресурс "Электронные книги - источник знаний XXI века". Рубрика "Дизайн" містить повнотекстові книги з даного напрямку.
http://obstanovka.by/ Електронний журнал "Обстановка. Дизайн интерьера". Різноманітні проекти, публікації, нові тенденції та багато іншого висвітлює журнал.

Дипломатична справа

http://mfa.gov.ua/ua Сайт Міністерства закордонних справ України. Висвітлюється широкий спектр інформації з питань зовнішньої політики
http://dipacadem.kiev.ua/ Науковий журнал "Науковий вісник Дипломатичної академії України". Повнотекстові статті висвітлюють питання зовнішньої політики, світової та української дипломатії: історичного досвіду, сучасного стану, перспектив
http://www.ukrexport.gov.ua/ukr Портал Міністерства економічного розвитку і торгівлі України висвітлює інформацію з питань економічної дипломатії
http://library.tup.km.ua/ Електронна бібліотека Хмельницького національного університету надає доступ до електронних книг з дисциплини "Дипломатична справа"
http://www.big-library.com.ua/book Ресурс "Big library" пропонує навчальний посібник : Гуменюк Б.І. Основи дипломатичної та консульської служби
http://megalib.com.ua/book Електронна бібліотека "MegaLib.com.ua" містить електронний навчальний посібник Нижника В.М. "Економічна дипломатія та економічна безпека України"
http://kntu.net.ua/index.php/ukr/ На сайті Херсонського національного технічного університету розміщено лекції до курсу "Дипломатичний протокол та етикет"
http://www.diphis.ru/ "История дипломатии", безкоштовний віртуальний читальний зал,  пропонує різноманітну літературу з історії дипломатії, зокрема - електронну версію однойменної книги за редакцією В.П. Потемкина.
http://radnuk.info/pidrychnuku/ На українському юридичному порталі "Радник" - електронний підручник Репецького В. М.  "Дипломатичне і консульське право"

Екологія

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com. В розділі "Екологія" - електронні книги відповідної тематики.
http://www.ukrntec.com Український науковий центр технічної екології. Містить велику кількість інформації як для студентів так і для фахівців-екологів: геолого-геофізичні дослідження, утилізація і рекуперація відходів, радіоекологічний контроль, розробки технологій очистки води та газів, науковий огляд екологічних новин.
http://www.ecoline.ru Відкрита довідково-інформаційна служба "Ecoline". Містить найбільшу в СНД базу нормативної екологічної документації по всім основним напрямкам екологічних досліджень
http://www.ecolife.org.ua Електронна енциклопедія по екології. Тут зібрана інформація, розрахована на різні цільові групи, що цікавляться розглянутою проблемою, починаючи від політиків, вчених і студентів, і закінчуючи звичайними громадянами. Окремі розділи присвячені законодавству, методичним матеріалам, екологічним організаціям, утворенню, посиланням.
http://www.waste.com.ua/law/index.html Підбірка правових актів по регулюванню поводження з відходами в Україні.
http://www.ic-chernobyl.kiev.ua Сайт присвячений проблематиці Чорнобильської зони відчуження. Велика кількість довідкової інформації.
http://www.ucewp.kiev.ua Український центр екологічних і водних проектів. Використання математичних моделей для прогнозування забруднення навколишнього середовища і динаміки водних систем, розробка систем підтримки прийняття рішень по аварійному реагуванню та екологічному менеджментові. Наукові публікації і колекція посилань по цій тематиці.
http://www.waste.ru Сайт присвячений проблемам знешкодження відходів. Велика кількість наукової та довідкової інформації.
http://zelenyshluz.narod.ru/ "Зеленый шлюз" - це путівник по екологічним ресурсам мережі Інтернет. Сайт допоможе студентам при вивченні слідуючих дисциплін: грунтознавство (серед матеріалів знаходяться і підручники на англійській мові), техніка знешкодження відходів, заповідна справа, екологія і охорона навколишнього середовища, методи очистки та контролю якості води тощо. Містить інформацію про екологічний стан різних країн та регіонів, про державні органи та суспільні організації, а також учбові заклади що займаються проблемами екології
http://proeco.visti.net/ Сервер npoEko містить статистичні данні забруднення регіонів України, законодавство та статті екологічного напрямку, здоров'я людини. Увага! Посилання на WEB-ресурси екологічного характеру
http://www.report.ru/ Cайт містить тематичні портали, один з яких ''Наука та екологія'' висвітлює питання метеорології, очистки стічних вод, радіоактивних відходів, екологічної безпеки. А також сайт дає інформацію про вузи, наукові центри, що займаються питаннями екології; книги, періодичні видання відповідної тематики
http://myland.org.ua/ Сайт інформаційно-ресурсного центру "Реформування земельних відносин в Україні". Серед матеріалів - екологічні аспекти земельної реформи, посилання на сайти українських екологічних організацій.
http://www.unep.org Веб-сайт програм ООН з екології
http://www.undp.org/energy/index.html Програма розвитку ООН "Природа і стійке енергозабезпечення" пропонує деталі проектів, які включають навчання методам відтворення родючості грунту, очищення атмосфери, екологічно чисті і недорогі способи енергозабезпечення, тощо.
http://www.worldbank.org/environment Сайт спеціального департаменту Всесвітнього банку, який займається природоохоронними проблемами. Містить нові стратегічні розробки, плани дій, інформацію про проекти та інші публікації. Надаються матеріали електронної дискусії з охорони природи.
http://www.worldbank.org/ Веб-сайт належить Всесвітньому банку Присвячений проблемам економіки природоохоронної діяльності, концентрує увагу на п'яти основних напрямках: економічні індикатори природоохоронної діяльності; зелена бухгалтерія; оцінки вартості проектів; природоохоронна політика; платежі за екологічне обслуговування.
http://www.worldbank.org/nipr/index.htm Сайт "Нові ідеї в регулюванні забруднень" розрахований на дослідників, урядових чиновників і простих громадян, зацікавлених в проблемах промислового забруднення, особливо в країнах, які розвиваються.
http://www.ifc.org/enviro/ Сайт належить відділу охорони природи і соціального розвитку Міжнародної фінансової корпорації, який представляє рекомендації по захисту природи, керівництва з підготовки проектів МФК, в тому числі критерії відбіру, список діючих природоохоронних проектів, публікації та ін.
http://www.adb.org/environment/ Азіатський банк розвитку представляє природоохоронні програми, документи з екологічних проблем, наприклад, "Природоохоронна політика банку".

Економіка підприємства

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://kneu.net.ua/index.php Неофіційний сайт КНЕУ. На сайті зібрані електронні навчальні матеріали з названого предмету.
http://library.if.ua/ Портал "Бібліотека економіста". В рубриці "Економіка підприємства" - електронні книги відповідної тематики.
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com.  В розділі "Економіка. Економіка підприємств" - електронні книги відповідної тематики.
http://www.aup.ru Адміністративно-управлінський портал "AUP.Ru" представляє собою інформаційно-методичний ресурс з питань економіки, фінансів, менеджменту та маркетингу на підприємствах. Основою порталу є "Електронна бібліотека" ділової літератури і "бізнес-форум" з різних аспектів організації та управління підприємством: загальний менеджмент, стратегічний, інноваційний та фінансовий менеджмент, управління маркетинговою діяльністю тощо.
http://www.blagodeteleva-vovk.com/index.html Сайт "Экономика 2000" містить  підбірку електронних підручників з економіки  підприємства,економічної теорії, менеджменту,  маркетингу, а  також  статті з аналогічної тематики. Матеріал на російській та українській мовах.
http://eup.ru Науково-освітній портал "Экономика и управление на предприятиях". В рубриці "Библиотека экономической и управленческой литературы" запропоновано електронні версії книг, статей,  монографій, навчальних та методичних посібників.
http://econbez.narod.ru/ Інтернет-проект "Економічна безпека". В рубриках "Економічна безпека" і "Конкуренція" розміщено електронні версії підручників, монографій та статей відповідної тематики.
http://ebk.net.ua/index.htm Електронна бібліотека Князєва надає доступ до електронної книги Г.М. Дроздова "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства".

Економіка праці

http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".
http://library.if.ua/ Портал "Бібліотека економіста". В рубриці "Економіка праці" - електронні книги відповідної тематики.
http://www.m-economy.ru/ Електронна версія міжнародного науково-аналітичного журналу "Проблемы современной экономики".  
http://www.edu.ru/modules.php Каталог освітних Інтернет-ресурсів. Предметна рубрика – "Економіка праці" пропонує електронні версії книг, підручників, періодичних видань, наукові матеріали, тексти конференцій, навчально-методичні матеріали.
http://www.labourmarket.ru/Pages/  Федеральний інформаційний ресурс - Web-портал "Ринок праці і ринок освітних послуг. Региони Росії". Розділи "Аналітика", "Семінари", "Конференції", "Інтернет-ресурси" надають доступ до повних текстів – видань з проблематики ринку праці і ринку освітних послуг.
http://ecsocman.edu.ru/db/ На сайті Європейської асоціації фахівців  з економікі праці  представлені електронні версії книг, статей, конференцій, семінарів. Є посилання на релевантні організації, електронні видання (журнали, сайти і т. ін.).
http://www.chelt.ru/ Повнотекстова версія журналу "Человек и труд".
http://be.economicus.ru/ Повнотекстова версія навчального посібника Сторчевого М.А. "Основы экономики".


Останні зміни 18.01.2017 Наші координати: м.Хмельницький
вул. Кам'янецька 110/1
тел.: 72-80-38;
e-mail